Müşteri Destek
444 724 2

Gizlilik İlkeleri

1. Kullanım Koşulları

Kişisel Veriler "sınırlama olmaksızın hakkınızda tanımlayıcı nitelikteki herhangi bir bilgi demektir. Bu tanım adınız, adresiniz, size ait şifreler, kayıtlı telefon numaranız, e-posta adresiniz, finans bilgileriniz, kayıt adınız, şifre ve diğer bilgilerinizi içermektedir.

İnternet sitesi üzerinden alışveriş yapmak için bu kişisel bilgilerin internet sitesinde adınıza açılacak bir internet hesabı ile kaydedilmesi zorunludur. Bu bilgilerin temin edilmemesi halinde web sitesi üzerinden alışveriş işleminin gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

2. Kayıtlı Kullanıcılar

Sunulmuş olan veriler, siparişin işlemden geçirilmesi ve sonraki alışverişlerinizin mümkün pratik şekilde gerçekleştirilmesi için verilmesi gereken isim, adres, telefon numarası, mail adresi, finansal bilgiler, şifreler ve kişisel bilgiler www.faststep.com.tr sitesi veri tabanında saklanacaktır.

Kayıt akabinde web sitesi kanalı ile verilecek sipariş teklifleri tarafımızdan kabul edilene kadar geçerli ve bağlayıcı bir sözleşme niteliği taşımaz. Ancak tüketici teklifi/icabı ile bağlı olacaktır.

Kayıt olma sırasında tüm kullanıcılar sistemin kendilerini otomatik olarak tanımalarını/hatırlamalarını isteyebilir. Bu durum kullanıcılar için alışveriş işlemini hızlandıracak olup, kişisel bilgilerine erişmek için daha öncesinde sisteme giriş yapmalarına gerek kalmayacağından, kullanıcıların bilgilerine direkt bir şekilde erişmelerine imkân verecektir. Otomatik tanımlama, cookies sayesinde gerçekleştirilir. Eğer kullanıcılar sistemin kendilerini otomatik olarak tanımasını isterse, internet sitemiz bu kullanıcılardan yalnızca farklı bir bilgisayardan www.faststep.com.tr’de oturum açtıklarında veya geçici internet dosyalarını (tarayıcı önbelleğini) silmiş olduklarında kendilerini tanıtmalarını isteyecektir.

Üye olarak, isterseniz normal posta veya e-posta üzerinden www.faststep.com.tr yayımları ile ilgili bilgiler size gönderilecektir.

3. Güvenlik ve Gizlilik

www.faststep.com.tr’ye sunduğunuz bilgiler alışveriş siparişlerini kaydetmek, web sitesi üzerinde gezinmeyi ve www.faststep.com.tr ürünlerinin satın alınmasını kolaylaştırmak ve bu web sitesi veya genel olarak www.faststep.com.tr ile bağlantılı yeni ürünler, özel teklifler ve haberlerle ilgili olarak sizi e-posta üzerinden günlük ve / veya haftalık olarak bilgilendirmek için kullanılacaktır. Herhangi bir zamanda günlük, haftalık e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için tıklayın” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla kolayca çıkabilirsiniz

Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti. müşteriler tarafından sunulmuş olan bilgilerin üçüncü şahıslarla kural olarak asla paylaşmayacaktır.

Ancak Köşem Kundura San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin, internet sitesi kullanım verimliliğini arttırmak, ödeme, teslim, sipariş ve benzeri konulardaki aksaklıkları çözüme kavuşturmak, ürün teslimi ve ürün bedelinin tahsili için bünyesindeki ortak ve grup niteliğindeki şirketler ve işbu sözleşme gereğince kargo şirketleri ya da bankalar ile veya web sitesinden satışı yapılan ürünlerin marka ve lisans hakkı sahipleri ile ya da Türkiye distribütörleri ile gerektiği takdirde müşteri kişisel bilgilerini paylaşma hakkı saklıdır. Yine Türk Hukuku gereğince yasal mercilerce talep edilen yazılı taleplere cevap verilmesi kanuni bir zorunluluk olduğundan bu şekilde bir yazılı talep halinde kişisel bilgilerin paylaşımı sağlanacaktır. Alınmış olan tüm kişisel bilgiler yasal düzenlemelere uygun olarak kullanılacaktır. 

Sipariş aşamasında bulunduğunuz web sitesi yüksek güvenlik programları ile koruma altındadır. Ancak internet üzerinden bilgi iletiminin tamamen güvenli olarak sağlanması olanaklı değildir. Bu nedenle garanti edilemeyen iletimler risk altında olabilir. Bu konuda tarafınızdan da gerekli güvenlik koşullarına uygun davranılması gerekmektedir.

Şirketimizin web sitesinde yer alan Satın Alma koşulları ve Gizlilik Politikası koşulları ile ilgili olarak Web sitesi ana sayfasında değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Yasalar ile zorunlu hale gelmesi nedeni ile yapılan değişiklikler haricindeki diğer değişiklikleri kabul etmezseniz, irtibat adresimize yazılı olarak bilgi geçmeniz gerekmektedir. Periyodik olarak bu Gizlilik Politikası mevcut şartlarını gözden geçirmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.